Kolęda 2019

K O L Ę D A – 2019

  • Kolęda rozpoczyna się w dni powszednie około godz. 15.30, a w soboty ok. godz. 14.00.
  • Dwa dni przed wizytą ministranci powiadomią Państwa o jej dokładnym terminie, a jeżeli nikogo nie będzie w domu – zostawią karteczkę z informacją o przybliżonym czasie odwiedzin księdza. Przyjmijmy ich posługę z życzliwością.
  • Wiele mieszkań na naszym osiedlu zmienia właścicieli. Gdyby któreś z nich zostało omyłkowo pominięte przy zapowiadaniu lub odwiedzinach księdza, prosimy o zgłoszenie tego faktu w kancelarii lub zakrystii. Tam można się umówić na inny termin.
  • Prosimy o przygotowanie wody święconej i kropidła. W razie potrzeby będą je mieli także ministranci w czasie wizyty kapłana.

2.01.2019 – środa:

  • ul. Mogilska 22 – 50                                                                               – Ks. Marek
  • ul. Mogilska 52 – 58                                                                               – Ks. Krzysztof
  • ul. Mogilska 60 – 102                                                                             – Ks. Paweł
  • ul. Chłopickiego i ul. Misiołka (od 18.45)                                           – Ks. Prob.

3.01.2019 – czwartek:

  • ul. Mogilska bl. 70                                                                                    – Ks. Paweł
  • ul. Zaleskiego 1 – 26                                                                                – Ks. Prob.
  • ul. Zaleskiego bl. 27 + bl. 31 + bl.35                                                     – Ks. Krzysztof
  • ul. Zaleskiego 39 – 49  (nieparzyste numery)                                    – Ks. Marek

4.01.2019 – piątek:

  • ul. Grunwaldzka, Eisenberga, ul. Słupniewskiego i Rymarska,       – Ks. Prob.
  • al. Prażmowskiego 5 – 25                                                                      – Ks. Krzysztof
  • al. Prażmowskiego 27 – 47                                                                    – Ks. Paweł
  • al. Prażmowskiego 47A – 71                                                                  – Ks. Marek

5.01.2019 – sobota:

  • ul. Kasprowicza                                                                                         – Ks. Prob.
  • ul. Kielecka (domy)                                                                                  – Ks. Krzysztof
  • ul. Kielecka bl. 9 (1 – 121)                                                                       – Ks. Marek
  • ul. Olszańska                                                                                             – Ks. Paweł

7.01.2019 – poniedziałek:

  • ul. Bema                                                                                                      – Ks. Marek
  • ul. Moniuszki 2A – 30                                                                               – Ks. Krzysztof
  • ul. Moniuszki bl. 21 i 31 – 69                                                                   – Ks. Paweł
  • ul. Narzymskiego (domy) + Lesista i Olszyny                                       – Ks. Prob.

8.01.2019 – wtorek:

  • ul. Kryniczna (domy), Farmaceutów, ul. Stokrotek, Bratkowa        – Ks. Prob.
  • ul. Lotnicza (domy), + ul. Narzymskiego bl.24                                   – Ks. Marek
  • ul. Narzymskiego bl. 26 i 32                                                                – Ks. Paweł
  • ul. Kryniczna bl. 2                                                                                   – Ks. Krzysztof

9.01.2019 – środa:

  • ul. Kryniczna bl. 17 + ul. Nadbrzeżna                                                 – Ks. Prob.
  • ul. Kryniczna bl. 19                                                                                 – Ks. Paweł
  • ul. Ordona, Garczyńskiego i Sowińskiego                                          – Ks. Marek
  •  ul. Zaleskiego (numery parzyste od 28 – 44) od 19.00                                 – Ks. Krzysztof

10.01.2019 – czwartek:

  • ul. Brodowicza 2 – 16B (parzyste)                                                       – Ks. Paweł
  • ul. Brodowicza bl. Nr. 1. + 3 + 5B                                                        – Ks. Marek
  • ul. Brodowicza 7 – 36                                                                             – Ks. Prob.
  • ul. Brodowicza bl. 5A                                                                             – Ks. Krzysztof

11.01.2019 – piątek:

  • ul. Grochowska bl. 22                                                                            – Ks. Marek
  • ul. Grochowska bl. 24                                                                            – Ks. Paweł
  • ul. Grochowska bl. 26                                                                            – Ks. Krzysztof
  • ul. Otwinowskiego i Cieplińskiego (domy)                                         – Ks. Prob

12.01.2019 – sobota:

  • ul. Grochowska – domy                                                                        – Ks. Prob.
  • ul. Chrobrego 2 – 26 , ul. Łukasiewicza                                             – Ks. Marek
  • ul . Chrobrego 35 – 51 i blok 29                                                          – Ks. Krzysztof
  • ul. Brodowicza bl. 5 (od godz. 18.45)                                                 – Wszyscy
  • ul. Lotnicza 8, 20, 22.        – ks. Paweł

14.01.2019 – poniedziałek:

  • ul. Dukatów, ul. Kąt i ul. Norwida                                                      – Ks. Prob.
  • ul. Cieplińskiego bl. 50                                                                         – Ks. Krzysztof
  • ul. Cieplińskiego bl. 52                                                                         – Ks. Paweł
  • ul. Orląt Lwowskich                                                                              – Ks. Marek

15.01.2019 – wtorek:

  • ul. Rakowicka                                                                                        – Ks. Prob.
  • ul. Idzikowskiego + Na Wiankach                                                     – Ks. Krzysztof
  • ul. Skorupki + ul. Jaworskiego                                                           – Ks. Paweł
  • ul. Rusałek + ul. Domki                                                                       – Ks. Marek

16.01.2019 – środa:

  • ul. Bandurskiego 4 – 20                                                                      – Ks. Krzysztof
  • ul. Bandurskiego 22 52                                                                       – Ks. Marek
  • ul. Bandurskiego 54 -66 + numery nieparzyste                             – Ks. Paweł

Kuchnia im. św. Siostry Faustyny przy Parafii Miłosierdzia Bożego na Os. Oficerskim w Krakowie jest współfinansowana ze środków Gminy Kraków.
www.krakow.pl   www.ngo.krakow.pl