Wizyta duszpasterska 2016

 

2.01.2016 – sobota:

 

– ul. Mogilska  22 – 50                                                   – Ks. Robert

– ul. Mogilska  52 – 58                                                    – Ks. Tomasz

– ul. Mogilska blok 70                                                    – Ks.  Kosek

 

4.01.2016 – poniedziałek:

 

– ul. Mogilska 60 – 102                                                  – Ks. Tomasz

– ul. Zaleskiego 1 – 46  9domy)                                   – Ks. Paweł

– ul. Zaleskiego bloki 27, 31, 35                                   – Ks. Robert

– ul. Zaleskiego 39 – 49                                                 – Ks. Kosek

 

  1. 01.2016 – wtorek:

 

– ul. Grunwaldzka, Eisenberga, Rymarska,

– ul.  Supniewskiego                                                       – Ks. Robert

– ul. Kielecka 3 -22 i ul. Misiołka                               – Ks. Kosek

– ul. Kielecka  23 – 36                                                      – Ks.  Paweł

– ul. Sowińskiego                                                             – Ks.  Tomasz

 

7.01.2016 – czwartek:

 

– ul. Kielecka bol 9 (1 – 70)                                          – Ks. Robert

– ul. Kielecka blok 9 (71 – 121)                                – Ks. Tomasz

– ul. Garczyńskiego, Ordona, Chłopickiego            – Ks.  Kosek

– ul. Orląt i ul. Rusałek                                                  – Ks. Paweł

 

8.01.2016 – piątek:

 

– ul. Bandurskiego 4 – 20 (bez nieparzystych)        – Ks. Kosek

– ul. Bandurskiego 22 – 52                                           –  Ks. Robert

– ul.  Bandurskiego 54 – 66 oraz parzyste numery       – Ks. Tomasz

 

9.01.2016 – sobota:

– ul. Moniuszki 2A – 30                                                  – Ks. Paweł

– ul. Moniuszki 31 – 69                                                   – Ks. Robert

– ul. Olszańska                                                                 – Ks. Kosek

– ul. Narzymskiego (domy), Lesista i Olszyny          –  Ks. Tomasz

 

11.01.2016 – poniedziałek:

– ul. Narzymskiego bok 24 i 26                          – Ks. Paweł

– ul. Narzymskiego blok 32, ul. Lotnicza bl. 8 – Ks. Tomasz

– ul.  Lotnicza blok 20 i 22                                    – Ks. Robert

– ul. Kryniczna blok 2                                            – Ks. Kosek

 

12.01.2016 – wtorek:

 

– ul. Kryniczna blok 17 oraz ul. Nadbrzeżna – Ks. Paweł

– ul. Kryniczna blok 19 i ul. Lotnicza (domy)        – Ks. Tomasz

– ul. Kryniczna (domy), ul. Farmaceutów,

– ul. Stokrotek i ul. Bratkowa                                    – Ks. Robert

–  ul. Bema                                                                – Ks. Kosek

 

13.01.2016 – środa:

 

– ul. Grochowska 3A – 8 oraz ul. Norwida     – Ks. Tomasz

– ul. Grochowska 9 – 39                                       – Ks. Kosek

– ul. Chrobrego 2 – 26                                          – Ks. Paweł

– ul. Chrobrego 35 – 51 i blok 29                      – Ks. Robert

 

14.01.2016 – czwartek:

 

– ul. Rakowicka                                                       – Ks. Tomasz

– ul. Domki i ul. Na Wiankach                                     – Ks.  Robert

– ul. Skorupki i ul. Jaworskiego                        – Ks.  Kosek

 

15.01.2016 – piątek:

 

– ul. Idzikowskiego                                                   – Ks. Tomasz

– ul. Otwinowskiego i ul. Cieplińskiego (domy)- Ks. Kosek

– ul. Łukasiewicza, ul. Dukatów i ul.  Kąt         – Ks. Robert

– ul. Cieplińskiego blok 50                                     – Ks. Paweł

 

16.01.2016 – sobota:

 

– ul. Grochowska bl. 22 i blok 24 (1 – 22)      – Ks. Paweł

– ul. Grochowska  bloki  26 i 24 (23 -44)        – Ks. Kosek

– ul. Brodowicza 2,6,8,10,12,14,16,16A,16B     – Ks. Tomasz

– ul. Brodowicza 7,9,11,13,13A, 18 – 36            –  Ks. Robert

 

18.01.2016 – poniedziałek:

– ul. Brodowicza blok 1, 3 i 5B                                     – Ks. Paweł

– ul. Brodowicza blok 5                                        – Ks. Robert

– ul. Brodowicza 5A                                              – Ks. Tomasz

 

19.01.2016 – wtorek:

 

– al. Prażmowskiego 5 – 25                                          –  Ks. Paweł

– al. Prażmowskiego  27 – 49A                                    –  Ks. Tomasz

– ul. Prażmowskiego 53 71                                              – Ks.   Robert

– ul. Cieplińskiego blok 52                                           – Ks. Kosek

 

20.01.2016 – środa:

 

– ul. Kasprowicza  1 – 14                                                 – Ks. Robert

– ul. Kasprowicza 15 – 34                                              – Ks. Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuchnia im. św. Siostry Faustyny przy Parafii Miłosierdzia Bożego na Os. Oficerskim w Krakowie jest współfinansowana ze środków Gminy Kraków.
www.krakow.pl   www.ngo.krakow.pl