Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Nadmorskie wakacje 2009 dla dzieci

Wkrótce po Wielkanocy rozpoczęły się zapisy na rekolekcje wakacyjne dla dzieci z naszej parafii. Odbędą się one w terminie 15-31 lipca 2009 w miejscowości Rozłazino koło Wałcza.

Na wspólny wyjazd wakacyjny zapraszamy wszystkie dzieci z klas 3-6 szkoły podstawowej. Dla starszych już wkrótce rozpoczną się zapisy na OŻK.

Nasz wyjazd to:

WYPOCZYNEK – Wspólne wakacje są okazją do wypoczynku na świeżym powietrzu. Przebywając razem, zawieramy nowe przyjaźnie, odpoczywamy od szkoły, uprawiamy sporty i świetnie się przy tym bawimy.

MODLITWA – Na rekolekcjach nie może zabraknąć także modlitwy. Pod duchowym przewodnictwem księdza podczas codziennej Eucharystii uczymy się autentycznego przeżywania naszej wiary.

WSPÓLNOTA – Kilka dni we wspólnocie to doskonała lekcja życia w miłości. Wypełniając codzienne obowiązki w rytmie ułożonego planu dnia uczymy się, jak na co dzień służyć bliźnim.

Lokalizacja

Rekolekcje odbywać się będą w szkole podstawowej w miejscowości Rozłazino koło Wałcza, gdzie przez wiele lat odbywały się rekolekcje dla młodzieży, organizowane przez naszą archidiecezję. Jest to więc miejsce wypróbowane.

Szkoła położona jest 3 minuty drogi od kościoła parafialnego i kawałek drogi autobusem od wybrzeża. Na miejsce z Krakowa dojedziemy pociągiem (ostatni odcinek autobusem).

Zapisy i informacje

Przy zapisie składamy wypełnioną kartę i zaliczkę w wysokości minimum 50 zł. Cały koszt wyjazdu wynosi 550 zł (transport, wyżywienie, zakwaterowanie). Karty i ulotki dostępne są u animatorów, księży i w zakrystii. Kartę można także pobrać tutaj i wydrukować (uwaga: prosimy o wydrukowanie jej dwustronnie, a nie na 2 osobnych kartkach!!!).

Kompletnie wypełnione karty można składać u księdza Bogusława, u animatorów i w kancelarii parafialnej.

Kontakt w sprawie wyjazdu:

  • ks. Bogusław Seweryn;
  • an. Michał Wsiołkowski;
  • an. Mateusz Gruca.

Zobacz stronę o animatorach – ze zdjęciami

Prosimy o telefonowanie pod powyższe numery telefonów, a nie wysyłanie smsów (można pisać także maile na adres wyjazd małpa oficerskie.info lub wiadomości na gg).

Pobierz kartę zgłoszeniową (do dwustronnego wydrukowania)

Tutaj można pobrać kartę na OŻK

Back to top