Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Wróciliśmy z radosnego zimowiska

W dniach 14-21 lutego 2009 w parafii było wyjątkowo cicho. A to dlatego, że czterdzieścioro dzieci miało czas aby się wyszaleć na świeżym powietrzu, w odległości ponad 100 km od Osiedla Oficerskiego.

Przez cały czas tygodniowego pobytu w szkole podstawowej im. dh. Olgi Małkowskiej dopisywała świetna pogoda – było mnóstwo śniegu, a więc idealne warunki dla młodych narciarzy i saneczkarzy, którzy ujawnili się wśród uczestników wyjazdu.

Oprócz korzystania z pobliskiego stoku, odbyliśmy dwie wycieczki – ku Trzem Koronom oraz do Szczawnicy – a także zwiedziliśmy jednostkę Straży Granicznej i regionalne muzeum. Codziennie uczestniczyliśmy we Mszy świętej. Nie zabrakło też dyskotek i wieczornych seansów filmowych.

Nasze przeżycia najlepiej jednak chyba oddadzą zdjęcia, które można znaleźć w parafialnej fotogalerii oraz poniższa prezentacja. O pamiątkowe płytki dla uczestników wyjazdu można pytać siostrę Marcinę lub animatora Mateusza.

Zimowe przeżycia przypomniało jeszcze spotkanie, które odbyło się we środę, 11 marca po wieczornej Mszy św. w sali Klubu Seniora. Przybyli na nie uczestnicy ze swoimi rodzicami. Ksiądz Bogusław wraz z animatorami podsumował wyjazd i… zaprosił już na następny – wakacyjny.

mw

Wizualizacja ˆ© 2009 Michał Wsiołkowski; foto ©ˆ 2009 Mateusz Gruca. Rozpowszechnianie dozwolone (z podaniem niniejszej notatki). Podkład dźwiękowy ˆ© różni wykonawcy.

Zobacz zdjęcia w fotogalerii

Back to top