Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zimowisko 2009 dla dzieci u podnóża Pienin

Pobierz kartę Pobierz kartę

Trwają już zapisy na parafialne zimowisko. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z naszej parafii do spędzenia wspólnego czasu w pierwszym tygodniu ferii zimowych w miejscowości Sromowce Wyżne.

Gdzie?
W Sromowcach Wyżnych (nowoczesny budynek szkoły podst.), niedaleko od wyciągów (na narty, deskę i jabłuszko) i gór (na wycieczkę i spacer).

Kiedy?
W 1. tygodniu ferii szkolnych: 14–21 lutego 2009 (sobota–sobota).

Dla kogo?
DLA CIEBIE!!! Zapraszamy Cię, jeśli tylko jesteś w szkole podstawowej lub gimnazjum i masz ochotę się z nami wybrać! Nie musisz należeć do tej pory do żadnej grupy parafialnej ani spełniać innych szczególnych wymagań. To zaproszenie jest po prostu do Ciebie!

Nasz wyjazd to:

WYPOCZYNEK
Wspólne wakacje są okazją do wypoczynku na świeżym powietrzu. Przebywając razem, zawieramy nowe przyjaźnie, odpoczywamy od szkoły, uprawiamy sporty i świetnie się przy tym bawimy.

MODLITWA
Na rekolekcjach nie może zabraknąć także modlitwy. Pod duchowym przewodnictwem księdza podczas codziennej Eucharystii uczymy się autentycznego przeżywania naszej wiary.

WSPÓLNOTA
Kilka dni we wspólnocie to doskonała lekcja życia w miłości. Wypełniając codzienne obowiązki w rytmie ułożonego planu dnia uczymy się, jak na co dzień służyć bliźnim.

Opieka i sport

Kadrę w czasie wyjazdu stanowi ks. Bogusław Seweryn (z państwowymi uprawnieniami kierownika kolonii), siostry Marcina i Boguchwała oraz grono pełnoletnich, doświadczonych animatorów (z państwowymi uprawnieniami wychowawcy).

W trakcie wyjazdu będzie możliwość korzystania z wyciągu narciarskiego, jednak nie gwarantujemy nauki jazdy na nartach (istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia sprzętu; na stoku jest także szkółka narciarska – możliwość wynajęcia instruktora we własnym zakresie). Dla pozostałych dzieci będą zorganizowane zajęcia alternatywne.

Zapisy i informacje

Przy zapisie składamy wypełnioną kartę i zaliczkę 50 zł. Cały koszt wyjazdu wynosi 280 zł (transport, wyżywienie, zakwaterowanie – bez wyciągów). Karty i ulotki dostępne są u animatorów, księży i w zakrystii. Kartę można także pobrać tutaj i wydrukować (uwaga: prosimy o wydrukowanie jej dwustronnie).

Termin zgłoszeń: 2.02.2009 (włącznie). Kompletnie wypełnione karty można składać u animatorów wraz z zaliczką w niedzielę po Mszy św. o 9:30 oraz w poniedziałek, 2.02.2009 po Mszy św. o 19:00.

Zapisujemy się wyłącznie u animatorów:

  • an. Michał Wsiołkowski;
  • an. Mateusz Gruca

Zobacz stronę o animatorach – ze zdjęciami

Prosimy o telefonowanie pod powyższe numery telefonów, a nie wysyłanie smsów (można pisać także maile na adres wyjazd małpa oficerskie.info lub wiadomości na gg).

Serdecznie zapraszamy na zebranie z Rodzicami we środę, 4.02.2009 o godz. 19:00 w sali Klubu Seniora (wejście od ul. Bandurskiego). Prosimy o obecność! Przy tej okazji będzie można także zadawać pytania i załatwiać brakujące formalności. Więcej informacji…

Pobierz kartę zgłoszeniową (do dwustronnego wydrukowania)
Pobierz ulotkę o wyjeździe

Back to top