Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia na 29.01.2012

Ogłoszenia duszpasterskie  – 29.01.2012 r.
IV Niedziela  Zwykła

1. W najbliższy czwartek   świętujemy Święto MB Gromnicznej czyli Święto  Ofiarowania Pańskiego. Choć nie jest to Święto obowiązujące w sumieniu – to postarajmy się znaleźć czas, by okazać MB swoje przywiązanie i dziecięcą miłość  – przychodząc na Mszę św.
Msze św. będą u nas w kościele o godz. 8.00, 17.00, 18.00 i 19.00. Ile to w naszym życiu  jest  takich zdarzeń, kiedy  nie umiemy odnaleźć światła i drogi – Maryja to światło  Boże ma w sobie i chętnie je przekazuje tym, którzy Ją o nie proszą.  Przychodźmy do Niej!
Święto MB Gromnicznej jest XVI Dniem Życia Konsekrowanego. Chcemy w tym dniu z wdzięcznością modlić się za wszystkie osoby konsekrowane wspomagające nas nieustanną modlitwą i  ewangeliczną miłością.
Dzisiejsza składka w kościołach jest – z woli Ks. Kardynała – przeznaczona  dla zakonów kontemplacyjnych borykających się z różnymi trudnościami, także finansowymi. Bóg zapłać!
2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca – Msze św. ku czci Bożego Serca będą o godz. 8.00, 15.00 – w czasie Godziny Miłosierdzia, o 17.00 – dla dzieci,   o godz. 18.00 i 19.00- dla  Kręgów Rodzin, młodzieży oazowej i kandydatów do bierzmowania.
Spowiedź rano od 7.30 i po południu od 16.30, chorym zaniesiemy Komunię św. do domów w godzinach rannych.
3. A najbliższa sobota  jest też  Pierwszą miesiąca – nabożeństwo do Najświętszego Serca NMP odprawimy o 7.45, o 8.00 będzie Msza św. dziękczynna za wyniesienie na ołtarze4 naszego Ojca św. Jana Pawła II . Po Mszy św.  będzie przed wystawionym Najśw. Sakramentem godzinna adoracja wynagradzająca i Różaniec Fatimski.   Zapraszamy.
4. W następną niedzielę 5 lutego o godz. 14.00 będzie dodatkowa Msza św. dla najmłodszych dzieci i ich rodziców.
5. Odmówmy na koniec modlitwę do św. Michała Archanioła …..

Back to top