Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

11Ndzzw

Ogłoszenia duszpasterskie – 17.06.2018 r.

  • Niedziela zwykła.

 

 

  1. Już w tym tygodniu – w piątek 22 czerwca, zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży. Przypominamy Rodzicom, dzieciom i młodzieży o spowiedzi i komunii św. na zakończenie roku. W taki to sposób dzieci i młodzież  ochrzczona  dziękują Bogu za całoroczną opiekę i błogosławieństwo. Jest to  również  prośba  – o szczęśliwe  i bezpieczne wakacje,  przeżyte z Bogiem i ku pożytkowi duszy i ciała.

      Msze  św. – na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będą w kościele w piątek – 22.VI.2018 :

                                    o godz.  8.00 – dla Liceum i gimnazjum

                                         o godz.   9.30 – dla dzieci  Szk. Podstawowej 75.

      Spowiedź – dla dzieci i młodzieży – , będzie  w środę i w  czwartek  od godz. 17.00  do  19.00.  Drodzy Rodzice,  tak pokierujcie czasem swych dzieci, aby znalazły czas dla Boga i swej duszy  aby  z czystym sercem  przeżywały wakacje.   

      Życząc wszystkim  radosnego odzyskiwania sił po pracy i nauce, pamiętajcie o tym, by na czele  waszych wakacyjnych planów był Dekalog, dany nam przez Dobrego Boga zawsze dla naszego dobra.

  1. W ramach organizowanych przez Instytut Muzyki Kościelnej w Krakowie, koncertów organowych – zapraszamy w najbliższy wtorek – 19 czerwca o godz. 19.00 , na koncert organowy w naszym kościele. Jest on kolejnym w projekcie :”Poznajemy organy Krakowa”. Zapraszamy
  2. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza – jak co miesiąc – na Różaniec w intencji Ojczyzny – w środę o godz. 17.30 i na spotkanie w Sali  klubu Seniora po Mszy św.  o godz. 18.00.

      Kierują  oni także zaproszenie  na tradycyjną pielgrzymkę na Jasną  Górę w dniu 8 lipca. Jest to pielgrzymka jednodniowa do Sanktuarium MB Częstochowskiej. Inne szczegóły są  wywieszone w gablotach przykościelnych.

  1. Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych przysyła wszystkim ofiarodawcom, którzy odpowiedzieli hojnym sercem na kwestę przeprowadzoną przed naszym kościołem w poprzednią niedzielę. Złożyliście dla nich 5025 zł i 10 dolarów. Bóg zapłać.

 

zakończenie Mszy św. zawierzmy Miłosierdziu Bożemu  dzieci i młodzież oraz ich Nauczycieli, Wychowawców i Katechetów….

 

 

Back to top