Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

21. Niedziela Zwykła

Z Kalendarza Liturgicznego:

  • Wtorek – święto św. Bartłomieja, apostoła
  • Czwartek – uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Święte o 8.00, 15.00 i 18.00;
  • Piątek – wspomnienie św. Moniki
  • Sobota – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
  1. Nowennę w ramach przygotowania do beatyfikacji sł. b. Stefana kard. Wyszyńskiego podejmujemy każdego dnia podczas mszy świętej wieczornej, a w każdą sobotę zapraszamy na 17.30 na Nabożeństwo przy wystawionym Najświętszym Sakramencie i chwilę refleksji, by wraz z Maryją przygotować nasze serca na dar tej beatyfikacji.
  2. W dniu dzisiejszym żegnamy ks. Krzysztofa Gila, który przez cztery lata podejmował w naszej parafii obowiązki duszpasterskie. Dziękujemy mu serdecznie za 4 lata posługi wśród nas, każdą odprawioną Eucharystię, spowiedź, katechezę, modlitwę, kazania, posługę wśród chorych oraz wszelkie działania. Od czwartku będzie posługiwał w parafii p.w. Chrystusa Króla w Krakowie na osiedlu Gotyk.
  3. W czwartek imieniny będzie obchodzić siostra Rachela, która posługuje w naszej świątyni. Z tej okazji dziękujemy jej za dbałość o piękno naszego kościoła, obejścia, przyozdabianie kwiatami ołtarza oraz prowadzenie Klubu Seniora. Otoczmy ją w tym dnu w sposób szczególny naszą modlitwą i życzliwością. W czwartek podczas mszy o godzinie 8.00 będziemy się modlić w jej intencji.
  4. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:
  • Jana Kubalę

Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu w naszej modlitwie: Wieczne odpoczywanie…

Back to top