Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Przypominamy, że chrztu świętego małym dzieciom udzielamy, podczas Mszy świętej w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca. O chrzest dziecka, proszą i zapisują w Księdze Ochrzczonych Parafii rodzice dziecka, co najmniej dziesięć dni przed planowanym terminem. Dokumenty jakie należy przedstawić do chrztu dziecka i wymagania, jakie muszą spełnić rodzice chrzestni, są podane w gablocie przy kancelarii. W piątek przed chrztem dla rodziców i chrzestnych jest pouczenie i przygotowanie liturgiczne tej uroczystości.
  2. W tym roku z uwagi na sytuację epidemiczną nie będzie tradycyjnie rozpisanej wizyty kolędowej. Kapłani udadzą się jedynie do osób, które o to poproszą. Zgłoszenia przyjmujemy do dzisiaj w zakrystii. Wizyta ta zaplanowana jest po zniesieniu kwarantanny narodowej, czyli po niedzieli 17.01. O dokładnym terminie poinformujemy zainteresowanych parafian indywidualnie za pośrednictwem telefonu.
  3. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu ze względu na czas ferii zimowych będzie czynna w poniedziałek, środę i piątek od 16.30 do 17.30.
  4. [Powstańmy] W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:
  • Bohdan Ostańskiego

Prośmy dla niego o dar Miłosierdzia Bożego: Wieczne odpoczywanie…

Back to top