Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia duszpasterskie – VII Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie –29.05.2022 r.

Wniebowstąpienie Pańskie

 

Z kalendarza liturgicznego:

Wtorek – święto Nawiedzenia NMP;
Środa – wspomnienie św. Justyna, męczennika;
W środę będziemy również przeżywać Dzień Dziecka – wraz z obdarowaniem słodkościami i prezentami otoczmy także nasze dzieci modlitwą
Piątek – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy;

 1. Przypominamy o Nabożeństwach Majowych. Są one odprawiane w naszym kościele każdego dnia o godzinie 17.30. Zapraszamy też, od środy, na nabożeństwa Czerwcowe – tradycyjnie odprawiane po Mszy Świętej wieczornej przez cały tydzień, z niedzielą włącznie.
 2. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek. Rozpocznie się ono o godzinie 18.30 w sali refektarza przy ul. Bandurskiego 12.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca:
 • w czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą. Od godz. 17.00 do 18.00 będziemy modlić się podczas adoracji Najświętszego Sakramentu za wszystkich powołanych do kapłaństwa i życia zakonnego oraz prosić o dar nowych i świętych powołań.

O 18.00 Msza święta w intencji kapłanów pracujących w naszej Parafii.

 • W piątek zachęcamy do spowiedzi i uczestnictwa we Mszy świętej Wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Spowiedź w tym dniu od 7.30 do 8.30 a po południu od 16.30 do 18.30. Msze święte odprawimy o 8.00, 15.00, 17.00 i 18.00.
 • W sobotę zapraszamy o 7.45 na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP, o 8.00 na Eucharystię w intencji naszej Parafii a po niej na adorację, która będzie trwała do godz. 9.30.
 1. Bierzmowanie w naszej parafii będzie w najbliższą sobotę o godzinie 11.00. Naszej młodzieży udzieli go bp Robert Chrząszcz. W związku z tym z posługą sakramentalną do chorych udamy się w piątek w godzinach przedpołudniowych.
 2. W następną niedzielę zmianka tajemnic różańcowych po mszy świętej wieczornej.
 3. Materiały Pro-life są do zabrania przy wyjściu z kościoła.
 4. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:
 • Jerzego Trelę
 • Marka Janickiego
 • Eugeniusza Rosia

Prośmy dla nich o dar Miłosierdzia Bożego: Wieczne odpoczywanie…

Back to top