Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia parafialne – 24 Niedziela Zwykła

24. Niedziela Zwykła
Ogłoszenia duszpasterskie – 11.09.2022 r.
Z Kalendarza Liturgicznego:
Wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma
Środa – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
Czwartek – wspomnienie NMP Bolesnej
Piątek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana
1. Dziś w naszej parafii gościmy ks. Łukasza Leśniaka posługującego na Ukrainie. Wesprzyjmy jego posługę naszą modlitwą i ofiarami.
2. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Informujemy również, że tygodnik Niedziela zostaje poszerzony o nową zawartość i kosztuje 10 zł.
3. Kancelaria parafialna jest otwarta popołudniu w poniedziałki i środy od 16.30 do 17.30 oraz w piątki i soboty od 8.30 do 9.30.
4. Instytut Świętej Jadwigi Królowej Polski serdecznie zaprasza do udziału we Mszy Świętej w czwartek 14. września o godzinie 11.00. Będziemy prosić w niej o wyniesienie na ołtarze ks. kpt. Władysława Gurgacza kapelana Polskiej Podziemnej Armii Niepodległościowej zamordowanego przez UB w więzieniu na Montelupich w Krakowie w 1949 roku. Szczegóły na afiszu w gablotce.
5. Zapraszamy wszystkich chętnych – rodziny wraz z dziećmi – na próbę naszej scholi w niedzielę na godzinę 10.00 do sali przy ul. Bandurskiego 12. Zapraszamy również na integracyjny wyjazd na Śnieżnicę w sobotę 24.09. Koszt 20 zł od rodziny. Zbiórka na placu przed kościołem o 8.45. Zapisy do następnej niedzieli w zakrystii. Szczegóły na ogłoszeniu w gablotce.
6. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:
Zofię Rożek
Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu w naszej modlitwie: Wieczne odpoczywanie…

Back to top