Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia parafialne – 26 Niedziela zwykła

26. Niedziela Zwykła
Ogłoszenia duszpasterskie – 25.09.2022 r.
Z Kalendarza Liturgicznego:
Poniedziałek – wspomnienie świętych Kosmy i Damiana
Wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
Środa – wspomnienie św. Wacława, męczennika – patrona naszej katedr na Wawelu
Czwartek – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
Piątek – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera doktora Kościoła
Sobota – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
1. Zapraszamy wszystkich seniorów na spotkanie pt. „Seniorze nie daj się oszukać” zaraz po mszy świętej do Sali Widowiskowej. Zostaną na nim omówione zagadnienia przestępstw na tzw. legendę tzn. na członka rodziny, policjanta, urzędnika, pracownika banku, personel medyczny itp. Spotkanie ma na celu przekazanie podstawowych informacji potrzebnych do tego, by nie dać się oszukać grupie przestępczej. Poprowadzi je dla nas pani sierżant Nela Pawlak z Komisariatu II Policji w Krakowie.
2. Zapraszamy rodziny wraz z dziećmi na próbę naszej scholi w niedzielę na godzinę 10.00 do sali przy ul. Bandurskiego 12.
3. W poniedziałek zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów na spotkanie w poniedziałek na 18.30 do sali przy ul. Bandurskiego 12.
4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca:
W sobotę zapraszamy o 7.45 na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP, o 8.00 na Eucharystię w intencji naszej Parafii a po niej na adorację, która będzie trwała do godz. 9.30.
5. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w PRZYSZŁY piątek i w TĄ sobotę w godzinach przedpołudniowych.
6. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach codziennie o godzinie 17.30.
7. W następną niedzielę zmianka tajemnic różańcowych po mszy świętej wieczornej.
8. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej, około godziny 18:30, zapraszamy na salę przy ulicy Bandurskiego 12 na spotkanie Kręgu Biblijnego.
9. Za tydzień w niedzielę po mszach świętych będzie przeprowadzona zbiórka na duszpasterstwo młodzieży naszej archidiecezji.

Back to top