Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Niedziela Chrztu Pańskiego – Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – 08.01.2023 r.

Niedziela Chrztu Pańskiego

 

  1. Przypominamy, że chrztu świętego dzieciom udzielamy, podczas Mszy świętej w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca. O chrzest dziecka i zapis w Księdze Ochrzczonych proszą rodzice, co najmniej dziesięć dni przed planowanym terminem. Dokumenty jakie należy przedstawić i wymagania, jakie muszą spełnić rodzice chrzestni, są wyszczególnione w gablocie przy kancelarii.
  2. Dziś podczas mszy o 9.30 i 11.00 gościmy zespół kolędników z Mszany Dolnej, który swoim śpiewem i góralską muzyką uświetni naszą liturgię.
  3. W związku z pytaniami dotyczącymi Wizyty Duszpasterskiej pragniemy poinformować, że z każdym, kto zgłosił chęć spotkania kapłani kontaktują się indywidualnie ustalając wizytę na najbliższe dni. Jeśli więc mimo zgłoszenia, nie otrzymaliście Państwo żadnej informacji z naszej strony, prosimy o cierpliwość.
  4. Ze względu na czas Wizyty Duszpasterskiej ze sprawami kancelaryjnymi prosimy zgłaszać się do zakrystii po mszach świętych.
  5. Zapraszamy na spotkanie i rozmowę w ramach WBC nt. „Wszyscy święci balują w niebie” – tajemnica świętych obcowania we wtorek po mszy świętej wieczornej do sali przy ul. Bandurskiego 12. Zaproszenie szczegółowe na plakatach.
  6. Noworoczne spotkanie Modlitewnej Grupy świętego Józefa odbędzie się w najbliższą środę o godz. 16.00 w klasztorze przy ul. Bema 3. Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy.
  7. [Powstańmy] W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:

Edwarda Strzeszyńskiego

Prośmy dla niego o dar Miłosierdzia Bożego: Wieczne odpoczywanie…

Back to top