Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia parafialne – 32 Niedziela Zwykła

32. Niedziela Zwykła
Ogłoszenia duszpasterskie – 12.11.2023 r.
Z Kalendarza Liturgicznego:
Poniedziałek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, pierwszych męczenników Polski
Piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
Sobota – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
1. Witamy dzisiaj w naszej wspólnocie o. Waltera misjonarza wraz z o. Andrzejem benedyktynem z Tyńca, którzy powiedzą nam o dziele misji w Peru.
2. Przez wszystkie niedziele listopada o godz. 17.30 będzie Różaniec za zmarłych, szczególnie tych, których imiona wypisaliście w wypominkach jednorazowych.
3. Przez cały miesiąc listopad zapraszamy do udziału we mszach świętych gregoriańskich o godzinie 7.00. Zachęcamy do przyjmowania podczas nich Komunii świętej, która dopełnia owoce odprawianej Eucharystii.
4. Zapraszamy na spotkanie WBC we wtorek po mszy świętej wieczornej do sali przy ul. Bandurskiego 12. Temat: „Czy wszyscy szukamy jednego Boga?” Więcej szczegółów na plakatach.
5. Zapraszamy wszystkich szukających pogłębienia swojej duchowości na spotkanie Grupy Mężczyzn św. Józefa we środę na godzinę 19:00 do sali na Bandurskiego 12.
6. W następną niedzielę będziemy obchodzić VII Światowy Dzień Ubogich. Z tej racji pragniemy serdecznie podziękować naszej Kuchni św. Siostry Fautyny – s. Alenie, wszystkim pracownikom wolontariuszom oraz Zespołowi „Caritas” wraz z s. Domityllą za pełnioną przez nich posługę na rzecz ubogich.
7. Posiadamy nową Księgę Intencji na 2024 rok. Osoby zainteresowane zamawianiem Mszy Świętych na następny rok zapraszamy do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
8. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:
Adelajdę Pudlik
Prośmy dla niej o dar Miłosierdzia Bożego: Wieczne odpoczywanie…

Back to top