Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia Parafialne – 33 Niedziela zwykła

33. Niedziela Zwykła
Ogłoszenia duszpasterskie – 19.11.2023 r.
Z Kalendarza Liturgicznego:
Dziś obchodzimy VII Światowy Dzień Ubogich. Dziękujemy naszej Kuchni św. Siostry Fautyny – s. Alenie, wszystkim pracownikom, wolontariuszom oraz Zespołowi „Caritas” wraz z s. Domityllą za pełnioną przez nich posługę na rzecz ubogich.
Poniedziałek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego
Wtorek – wspomnienie Ofiarowania NMP
Środa – wspomnienie św. Cecylii – patronki śpiewu i organistów; przy tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia i otaczamy modlitwą panią Łucję [naszą organistkę]; Scholę Rodzinną oraz nasz nowopowstający chór;
Piątek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy;
1. Przez wszystkie niedziele listopada o godz. 17.30 będzie Różaniec za zmarłych, szczególnie tych, których imiona wypisaliście w wypominkach jednorazowych.
2. Przez cały miesiąc listopad zapraszamy do udziału we mszach świętych gregoriańskich o godzinie 7.00. Zachęcamy do przyjmowania podczas nich Komunii świętej, która dopełnia owoce odprawianej Eucharystii.
3. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek po mszy świętej wieczornej do sali przy ul. Bandurskiego 12.
4. Zapraszamy serdecznie na spotkanie Modlitewnej Grupy św. Jozefa, które odbędzie się we środę o godzinie 16.00 w klasztorze sióstr Józefitek przy ul. Bema 3.
5. Nasza pani organistka zaprasza na próbę chóru tylko dla głosów męskich w najbliższą środę o 19.15 do sali przy ul. Bandurskiego 12.
6. Posiadamy Księgę Intencji na 2024 rok. Osoby zainteresowane zamawianiem Mszy Świętych na następny rok zapraszamy do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
7. Zbiórka żywności i chemii w sklepie Delikatesy przy ul. Brodowicza będzie przeprowadzona przez naszych wolontariuszy Caritas w najbliższy piątek i sobotę. Zapraszamy do pomocy potrzebującym.
8. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:
Marię Stankiewicz
Prośmy dla niej o dar Miłosierdzia Bożego: Wieczne odpoczywanie…

Back to top