Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie – 07.05.2023 r.

V Niedziela Wielkanocna A

 

Poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika

Sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

  1. Nabożeństwa Majowe odprawiamy codziennie o godzinie 17.30. Zapraszamy serdecznie do udziału w nich całe rodziny. Znajdźmy czas pośród naszych codziennych obowiązków, by uczcić Matkę Najświętszą i Jej zawierzyć wszystkie nasze sprawy.
  2. Dziś zmianka tajemnic różańcowych po mszy świętej wieczornej.
  3. Jutro w katedrze wawelskiej święcenia diakonatu przyjmą klerycy naszego seminarium. Otoczmy ich naszą modlitwą.
  4. Jutro po mszy świętej wieczornej spotkanie mężczyzn św. Józefa. Zapraszamy.
  5. Zapraszamy na spotkanie i rozmowę WBC we wtorek o godzinie 18.30 do sali refektarza. Tematem spotkania będzie refleksja na temat: „Gniew – destrukcja czy normalność”.
  6. Zapraszamy wszystkich chętnych panów do udziału w męskim graniu, organizowanym przez naszą parafię. Pojawiła się inicjatywa, by zebrać się na orliku przy ul. Grochowskiej i pograć w piłkę nożną. Szczegóły wydarzenia na plakatach.
  7. Zapraszamy młodzież na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniu 27. maja. Wyjazd spod naszego kościoła o godz. 8.00. Dla młodzieży przejazd autokarem jest sponsorowany. Szczegóły na plakatach.
  8. W następną niedzielę ze względu uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – głównego patrona Polski i naszej archidiecezji; Tradycyjna procesja z Wawelu na Skałkę o godzinie 9.00.
  9. W następną niedzielę po mszach świętych, ksiądz misjonarz wraz z siostrami, będą kwestować na rzecz misji na Madagaskarze. Wesprzyjmy tę inicjatywę hojnością naszych serc.

 

W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:

Ryszarda Wiklika

Prośmy dla niego o dar Miłosierdzia Bożego: Wieczne odpoczywanie…

Back to top