Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Świąteczny porządek Mszy świętych

Nasz kościół jest już przyozdobiony na Boże Narodzenie, ale najbliższa niedziela to jeszcze IV niedziela Adwentu, a poniedziałek to już uroczystość Narodzenia Pańskiego.

W niedzielę Wigilia Bożego Narodzenia – w tym dniu msze święte o 8:00, 9:30, 11:00 i 12:00. Ze względu na przygotowania do Wieczerzy Wigilijnej nie będzie mszy świętych o 13:00 oraz 18:00. Zachęcamy w ten dzień tradycyjnie do zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

Pasterkę rozpoczniemy o północy. W poniedziałek porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę: 8:00, 9:30, 11:00, 12:00, 13:00, 18:00.

Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w sobotę między godziną 9.00 a 11.00. Prosimy zgłaszać w zakrystii adresy chorych, którzy chcą na Święta pojednać się z Bogiem i przyjąć Komunię świętą.

Wizyta duszpasterska – kolęda

W tym roku staraliśmy się dotrzeć z zaproszeniami do każdego mieszkańca naszej parafii. Jeśli ktoś nie otrzymał takiego zaproszenia, prosimy by zabrał je ze stojaka przy drzwiach głównych kościoła. Wypełnione formularze prosimy dostarczyć do zakrystii w trybie pilnym. Chęć Wizyty Duszpasterskiej można również zgłosić na naszej stronie internetowej. Wizytę planujemy rozpocząć tuż po Świętach Bożego Narodzenia 27.12. Plan Kolędy z wyprzedzeniem tygodniowym będziemy ogłaszać w niedzielę poprzedzającą Wizytę Duszpasterską. Więcej szczegółów na ten temat podamy podczas mszy wigilijnych oraz na stronie internetowej od następnej niedzieli.

Back to top