Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia duszpasterskie – 11 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie – 09.06.2024 r.

  1. Niedziela Zwykła

Z kalendarza liturgicznego:

Poniedziałek – wspomnienie św. br. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

Piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

  1. Dziś o 11.00 msza poprzedzająca imieniny ks. Jakuba i ks. Krzysztofa (ze względu na czas urlopowy). Otoczmy ich naszą modlitwą.
  2. Spotkanie Modlitewnej Grupy św. Józefa w najbliższą środę na 16.00 do klasztoru sióstr Józefitek przy ul. Bema 3. Zapraszamy członków i tych, którzy pragną do tej grupy dołączyć.
  3. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty językowe z języka francuskiego dla Seniorów, które będą organizowane przy naszej parafii. Wszelkie informacje na ten temat, na ogłoszeniach w gablotce. Spotkanie organizacyjne w sali przy ul. Bandurskiego 12 w najbliższą środę o 19.00.
  4. Msza na zakończenie roku szkolnego w piątek o 8.00. Zapraszamy uczniów, grono pedagogiczne i pracowników oświaty do modlitwy dziękczynnej z prośbą o dobre i bezpieczne wakacje.
  5. Serdecznie zapraszamy na wspaniały koncert chóralny w wykonaniu połączonych dwóch zespołów – chóru kameralnego Sancta Trinitas pod dyrekcją o. Dawida Kusza oraz chóru Lux Animae pod dyrekcją pani Łucji Nowak – do naszej świątyni w najbliższą sobotę na 16.30.
  6. Z naszej parafii jest organizowana dziewięciodniowa pielgrzymka Szlakiem Sanktuariów Maryjnych i pięknych miejsc do Hiszpanii i Francji, między innymi do Lourdes, Barcelony Carcassonne i Montserrat, w dniach 19.09. – 27.09.2024 r. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Więcej informacji i zapisy w zakrystii u ks. proboszcza lub ks. Jakuba.
  7. Przedszkole przy ul. Bema 21 przypomina o trwającej rekrutacji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w szczególności Gościa Niedzielnego – Historia. Gazety są do nabycia na stojaku pod chórem.
Back to top