Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia duszpasterskie – 9 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie – 2.06.2024 r.

Dziewiąta Niedziela zwykła

Z kalendarza liturgicznego:

Poniedziałek – wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

Środa – wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych –

Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

  1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po mszach wieczornych, do czwartku włącznie, uroczysta procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła kościoła. Serdecznie zapraszamy chłopców z dzwoneczkami i dziewczynki z kwiatkami. Gdyby ktoś chciał wspomóc dziewczynki płatkami kwiatków, prosimy o składanie ich w zakrystii.
  2. Rozpoczynamy miesiąc Czerwiec, poświęcony czci Serca Jezusowego. Od piątku codziennie 30 minut przed wieczorną Mszą Świętą nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego. Serdecznie zapraszamy.
  3. We wtorek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy serdecznie na spotkanie Kręgu Biblijnego w Sali na Bandurskiego 12.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą. Od godz. 17.00 do 18.00 będziemy modlić się podczas adoracji Najświętszego Sakramentu za wszystkich powołanych do kapłaństwa i życia zakonnego oraz prosić o dar nowych i świętych powołań. O 18.00 Msza święta w intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii
  5. W piątek zachęcamy do spowiedzi i uczestnictwa we Mszy świętej Wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Spowiedź w tym dniu od 7.30 do 8.30 a po południu od 17.30 do 18.30. Msze święte odprawimy o 8.00, 15.00 i 18.00.

W piątek w godzinach przedpołudniowych udamy się z wizytą do chorych.

  1. [Powstańmy] W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:
  2.  Tomasza Klimka

Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu w naszej modlitwie: Wieczne odpoczywanie…

Back to top