Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia parafialne – 1 Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia duszpasterskie – 18.02.2024 r.

  1. Niedziela Wielkiego Postu

 

Czwartek – święto Katedry św. Piotra, apostoła

  1. Wielki Post, to czas na wejście w głębię misterium zbawienia poprzez udział w nabożeństwach pokutnych.Nabożeństwo Drogi Krzyżowej – w każdy piątek o godz. 8.30, 15.30 i 18.30, nabożeństwo z udziałem dzieci o godz. 17.00.

    Gorzkie Żale – w każdą niedzielę o godz. 17.00. Kazania Pasyjne wygłosi do nas ks. Jakub Szyrszeń – notariusz sądu metropolitalnego i nasz duszpasterz.

  1. Serdecznie zapraszamy na Wielkopostne spotkanie Modlitewnej Grupy Świętego Józefa, które odbędzie się we środę o godz. 16.00 w klasztorze sióstr Józefitek przy ul. Bema 3.
  2. Rodzina i przyjaciele rocznej Wiktorii chorej na SMA typu „zero”, czyli najgorszej odmiany rdzeniowego zaniku mięśni gorąco proszą o wsparcie w zbiórce pieniędzy na lekarstwo, które pozwoli zatrzymać tę chorobę. Niestety koszt leku i rehabilitacji wynosi około 10 milionów złotych. Zbiórka do puszek na ten cel odbędzie się dziś po mszy świętej.
  3. Kancelaria ze względu na czas ferii zimowych w tym tygodniu będzie nieczynna. Ze sprawami kancelaryjnymi prosimy zgłaszać się po mszach świętych.
  4. [Powstańmy] W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:Tadeusza Iglera

    Andrzeja Kostucha

Prośmy dla nich o dar miłosierdzia Bożego: Wieczne odpoczywanie…

Back to top