Niedziela Chrystusa Króla – Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
Ogłoszenia duszpasterskie – 20.11.2022 r.
Z Kalendarza Liturgicznego:
Poniedziałek – wspomnienie Ofiarowania NMP
Wtorek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – patronki muzyki kościelnej. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji naszego pana organisty.
Czwartek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy
1. Przez wszystkie niedziele listopada o godz. 17.30 Różaniec za zmarłych, szczególnie tych, których imiona wypisaliście w wypominkach jednorazowych.
2. Przez cały miesiąc listopad zapraszamy do udziału w mszach świętych gregoriańskich o godzinie 7.00. Zachęcamy do przyjmowania podczas nich Komunii świętej, która dopełnia owoce odprawianej Eucharystii.
3. Dziś świadectwo swojej posługi misyjnej powiedziała do nas misjonarka Katarzyna Jawor. Po mszach świętych będzie możliwość finansowego wsparcia tego wspaniałego dzieła.
4. Zapraszamy na spotkanie WBC nt. „Nie wszystek umrę? – pytania o sens ludzkiego życia” we wtorek po mszy świętej wieczornej. Rozpocznie się ono konferencją w naszej świątyni, a następnie udamy się na rozmowę do sali przy ul. Bandurskiego 12.
5. Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Bank Żywności, będzie zbierać nasz Zespół „Caritas” w sklepie Delikatesy przy ul. Brodowicza w piątek i w sobotę.
6. Dziękujemy za ofiary złożone na pomoc dla ubogich. Zebraliśmy kwotę 3440 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
7. [Powstańmy] Z naszej wspólnoty w tym tygodniu pożegnaliśmy zmarłego:
Leszka Palucha
Polećmy go Miłosierdziu Bożemu w naszej modlitwie: Wieczne odpoczywanie…

Kuchnia im. św. Siostry Faustyny przy Parafii Miłosierdzia Bożego na Os. Oficerskim w Krakowie jest współfinansowana ze środków Gminy Kraków.
www.krakow.pl   www.ngo.krakow.pl

Kraków