Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie – 15.05.2022 r.

  1. Niedziela Wielkanocna

Z kalendarza liturgicznego:

Poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski;

Od poniedziałku do środy na mszach o 8.00 będziemy się modlić o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

  1. Dziś uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii o godzinie 00. Zaś rocznica dla dzieci, które w zeszłym roku po raz pierwszy przyjęły Jezusa do swojego serca podczas Eucharystii o godzinie 9.30. Przypominamy również, że nie ma mszy o godzinie 13.00.
  2. Przypominamy dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom o Białym Tygodniu. Każdego dnia będziemy spotykać się w naszej świątyni na Nabożeństwie Majowym o 17.30 oraz na mszy świętej. Jest to czas szczególnej wdzięczności za przyjęcie Pana Jezusa do Waszych serc.
  3. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o godzinie 18.30 do sali refektarza przy ul. Bandurskiego 12.
  4. W sobotę zapraszamy do wzięcia udziału w Biblijnym Dniu Skupienia organizowanym u sióstr św. Józefa przy ul. Bema 3. Rozpocznie się on o godz. 9.00, a zakończy ok. godz. 16.40. Tematem wiodącym będzie wspólne rozważanie Drugiego Listu św. Piotra Apostoła. Program na plakatach. Zapraszamy w sposób szczególny uczestników WBC, Kręgu Biblijnego oraz wspólnoty Mężczyzn św. Józefa.

Kuchnia im. św. Siostry Faustyny przy Parafii Miłosierdzia Bożego na Os. Oficerskim w Krakowie jest współfinansowana ze środków Gminy Kraków.
www.krakow.pl   www.ngo.krakow.pl