Ogłoszenia Duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie – 12.02.2023 r.

VI Niedziela Zwykła „A”

 

Z kalendarza liturgicznego:

We wtorek: Świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy

  1. Także we wtorek zapraszamy na spotkanie i rozmowę w ramach WBC na temat: „ Chrześcijanin – tryumfujący nad innymi, czy chłopczyk do bicia?”, po Mszy Świętej wieczornej do sali przy ul. Bandurskiego 12. Szczegóły zaproszenia na plakatach
  2. W środę 15 lutego zapraszamy na spotkanie modlitewnej grupy św. Józefa. Odbędzie się ono o godzinie 16:00 w klasztorze sióstr Józefitek przy ul. Bema 3. Mile widziani stali i nowi członkowie.
  3. W nocy z 5 na 6 lutego 2023 r. doszło do trzęsienia ziemi, którego epicentrum znajdowało się w Turcji, przy granicy z Syrią. Największe zniszczenia są w tych dwóch krajach, natomiast wstrząsy odczuli także mieszkańcy Libanu, Iraku i Cypru. Ofiary tego kataklizmu możemy wesprzeć w ramach zbiórki po każdej Mszy Świętej.
  4. Zakończyliśmy okres wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Przepraszamy za wszelkie problemy logistyczne wynikające z nagłej zmiany składu duszpasterskiego. Z serca dziękujemy za gorące przyjęcie wyrażone ciepłymi słowami, a także ciepłymi ciastami, posiłkami i herbatą, za każdy przejaw Waszej życzliwości i troski o naszą parafię.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. :

+ Stanisławę Domagała

+ Janinę Kozień

Polećmy je Bożemu Miłosierdziu – wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Kuchnia im. św. Siostry Faustyny przy Parafii Miłosierdzia Bożego na Os. Oficerskim w Krakowie jest współfinansowana ze środków Gminy Kraków.
www.krakow.pl   www.ngo.krakow.pl

Kraków