Ogłoszenia Parafialne – VI Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie – 14.05.2023 r.

VI Niedziela Wielkanocna A

 

Wtorek – święto św. Andrzeja Boboli, głównego patrona Polski

 

  1. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii w następną niedzielę o godzinie 12:00. Zaś rocznica dla dzieci, które w zeszłym roku po raz pierwszy przyjęły Jezusa do swojego serca będzie w tym dniu podczas Eucharystii o godzinie 9.30. Aby umożliwić dzieciom i rodzinom owocny udział w tych wydarzeniach, zapraszamy parafian do wybrania innych godzin mszy świętej. Przypominamy również, że nie będzie w następną niedzielę mszy o godzinie 13.00.

Spowiedź dla dzieci i rodziców Pierwszokomunijnych w sobotę o 9.00.

  1. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek na 18.30 do sali refektarza przy ul. Bandurskiego 12.
  2. Zapraszamy na spotkanie Modlitewnej Grupy św. Józefa na środę na 16.00 do klasztoru sióstr przy ul. Bema 3. Szczegóły na plakatach.
  3. Przypominamy, że nabożeństwa Majowe odprawiamy codziennie o godzinie 17.30. Zapraszamy serdecznie do udziału w nich całe rodziny.
  4. Dziś po mszach świętych, ksiądz misjonarz wraz z siostrami, będą kwestować na rzecz misji na Madagaskarze. Wesprzyjmy tę inicjatywę hojnością naszych serc.
  5. [Powstańmy] W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:

Bogusława Snopkowskiego

Prośmy dla niego o dar Miłosierdzia Bożego: Wieczne odpoczywanie…

Kuchnia im. św. Siostry Faustyny przy Parafii Miłosierdzia Bożego na Os. Oficerskim w Krakowie jest współfinansowana ze środków Gminy Kraków.
www.krakow.pl   www.ngo.krakow.pl

Kraków