Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

18 niedziela zwykła

  1. W dniu dzisiejszym można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”. Aby go uzyskać należy: pobożnie nawiedzić kościół, odmówić w nim Modlitwę Pańską oraz Wyznanie Wiary, przyjąć Komunię świętą, pomodlić się w intencjach Ojca Świętego, wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu.
  2. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. Zapraszamy na 17.00 na Godzinę święta i modlitwy w intencji wszystkich kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. 
  3. W najbliższy piątek – I Piątek miesiąca sierpnia – Msze św. ku czci Bożego Serca będą: o godz. 8.00, 15.00 i o 18.00. Prosimy zgłaszać adresy chorych, którzy chcą, w tym dniu przyjąć Komunię św. w domu. Do zgłoszonych chorych przyjdziemy w I Piątek w godzinach przedpołudniowych. Spowiedź rano od 7.30 i po południu od 17.00.
  4. Przypominamy, że w czasie wakacji, sprawy kancelaryjne można załatwić bezpośrednio po Mszy Świętej o godzinie 8.00 lub 18.00.
  5. Spowiedź w czasie wakacji od poniedziałku do soboty rano, piętnaście minut przed Mszą Świętą a wieczorem w czasie trwania adoracji w intencji Kościoła i ojczyzny. W niedzielę z sakramentu spowiedzi można skorzystać na Mszy Świętej.
  6. Na zakończenie Mszy św. uklęknijmy do chwili adoracji powierzając Panu wszystkie nasze trudy i troski.
Back to top