Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

25 Niedziela zwykła

  1. Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie – 19.09.2021 r.

 

Z Kalendarza Liturgicznego:

  • Poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Teagon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
  • Wtorek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, patrona naszego księdza proboszcza. Z tej okazji życzymy mu wielu łask Bożych, opieki Maryi i wszelkiego dobra na każdy dzień. Msza święta w jego intencji zostanie odprawiona w następną niedzielę o 9.30. Zapraszamy do otoczenia go Waszą modlitwą.
  • Czwartek – wspomnienie świętego o. Pio z Pietrelciny
  1. Dziękujemy za ofiary złożone na pomoc Afgańczykom. Zebraliśmy 4010 zł. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W czwartek spotkanie organizacyjne młodzieży z klas 7 i 8 w ramach przygotowania do bierzmowania. Zapraszamy młodzież wraz z rodzicami na mszę świętą o 18.00 i po niej na spotkanie organizacyjne w naszej świątyni.
  3. Modlitewna Grupa św. Józefa serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie do domu sióstr Józefitek przy ul. Bema 3, w tą środę 22.09. na godzinę 15.30. Rozpocznie się ono mszą świętą oraz uroczystym nałożeniem szkaplerza św. Józefa.
  4. Wspólnota i Teatr Tańca Lilia zapraszają na otwarte zajęcia taneczne, teatralne i poetyckie dla dzieci, młodzieży i dorosłych w dniach 4 do 8 października br., do sali widowiskowej. Wspólnota Lilia dąży do uwielbienia Boga poprzez rozwój talentów, przede wszystkim taniec oraz inne formy sztuki. Mają za sobą realizację dwóch dużych spektakli, które były wystawiane w Krakowie oraz w innych miejscach w kraju i za granicą – m.in. na Światowych Dniach Młodzieży w Panamie. Obecnie pracują nad nowymi projektami, organizują chrześcijańskie warsztaty taneczne oraz spotkania uwielbienia tańcem. W zakresie zajęć otwartych proponują m.in. balet, modern jazz / taniec, hip-hop, improwizację, aktorstwo oraz warsztat poezji. Więcej informacji o wspólnocie i zajęciach można znaleźć na stronie internetowej wspolnota-lilia.pl oraz na Facebooku Teatr Tańca Lilia. Serdecznie zapraszamy!
  5. [Powstańmy] Z naszej wspólnoty w tym tygodniu pożegnaliśmy zmarłego:
  • Ludwika Kluzę

Polećmy go Miłosierdziu Bożemu: Wieczne odpoczywanie…

Back to top