Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

27 Niedziela Zwykła

 1. Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie – 03.10.2021 r.

Z kalendarza liturgicznego:

 • poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;
 • wtorek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;
 • czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej;
 • sobota – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka.
 1. Miesiąc październik to czas, w którym w sposób szczególny czcimy Matkę Przenajświętszą. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godzinie 17.30. Jeśli ktoś nie ma możliwości uczestnictwa w nabożeństwie, zachęcamy do osobistej modlitwy i rozważania przynajmniej jednej tajemnicy różańca każdego dnia.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.

Zapraszamy na Godzinę Świętą. Od godz. 17.00 do 18.00 będzie wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Będziemy w tym czasie modlić się za wszystkich powołanych do kapłaństwa i życia zakonnego oraz prosić o nowe, święte powołania. O 18.00 Msza Święta w intencji kapłanów pracujących w naszej Parafii.

 1. Zmiana Tajemnic Różańca dziś po Mszy Świętej wieczornej.
 2. Przez dziesięć kolejnych wtorków będziemy spotykać się w naszej Świątyni o 18.30 i następnie na spotkaniach, by rozmawiać o problemach związanych z przeżywaniem przez nas wiary. Zapraszamy szczególnie osoby między dwudziestym a sześćdziesiątym rokiem życia.
 3. Zgodnie z tradycją podejmujemy nieodpłatną pomoc w nauce dzieciom i młodzieży. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii i kancelarii. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
 4. Od dzisiaj w naszej Rodzinie Parafialnej zagości MIŚ GUSTAW. Zamierza on spotykać się z nami co tydzień podczas Mszy Świętych niedzielnych o godzinie 11.00. Zapraszamy z radością wszystkich rodziców wraz z dziećmi do obecności i czynnego zaangażowania.
 5. Wspólnota i Teatr Tańca Lilia zapraszają na otwarte zajęcia taneczne, teatralne i poetyckie dla dzieci, młodzieży i dorosłych w dniach 4 do 8 października br., do sali widowiskowej. W zakresie zajęć otwartych proponują m.in. balet, modern jazz/taniec, hip-hop, improwizację, aktorstwo oraz warsztat poezji. Więcej informacji o wspólnocie i zajęciach można znaleźć na stronie internetowej wspolnota-lilia.pl, na Facebooku Teatr Tańca Lilia oraz na tablicy ogłoszeń. Serdecznie zapraszamy!
 6. Dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej, zapraszamy wraz z ich rodzicami w następną niedzielę po Mszy Świętej o godz. 13.00 na spotkanie organizacyjno-modlitewne.
 7. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna po południu w poniedziałki i środy od 16.30 do 17.30 oraz w piątki i soboty od 8.30 do 9.30.
 • Dziś zbiórka do puszek na Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej po każdej Mszy Świętej.
 1. [Powstańmy.] W tym tygodniu pożegnaliśmy zmarłego z naszej Wspólnoty:
 • Włodzimierza Jakubowskiego

Polećmy go Miłosierdziu Bożemu: Wieczne odpoczywanie…

Back to top