Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

IV Niedziela Zwykła

Z kalendarza liturgicznego:

 • Wtorek – w  Kościele katolickim przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego czyli MB Gromnicznej. Gromnica jest przypomnieniem, że jedynym  Światłem wskazującym drogę  do zbawienia i do Domu Ojca jest Chrystus – Syn Boga Jedyny.  Niech światło tej świecy przypomina nam o tym! Przynieśmy do kościoła w tym dniu świecę. Na każdej Mszy będziemy je błogosławić. Msze święte w tym dniu będą o 8.00, 15.00, 17.00 i 18.00. Dzień ten jest także Dniem Życia Konsekrowanego. Na Mszy świętej o godz. 8.00 nasze siostry zakonne odnowią swoje śluby zakonne. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. 
 • Piątek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy,
 • Sobota – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, 
 1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 • w czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą. Od godz. 17.00 do 18.00 będzie wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Będziemy w tym czasie modlić się za wszystkich powołanych do kapłaństwa i życia zakonnego oraz prosić o nowe, święte powołania. O 18.00 Msza św. w intencji kapłanów pracujących w naszej Parafii.
 • W piątek zachęcamy do spowiedzi i uczestnictwa we Mszy św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Spowiedź św. w tym dniu od 7.30 do 8.30 a po południu od 16.30 do 18.30. Msze św. odprawiamy o 8.00, 15.00, 17.00 i 18.00.
 • W sobotę zapraszamy o 7.45 na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP, o 8.00 na Eucharystię w intencji naszej Parafii a po niej na adorację, która będzie trwała do godz. 9.30.
 1. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem, tylko do tych chorych, którzy zgłoszą chęć przyjęcia kapłana, w piątek i sobotę w godzinach przedpołudniowych.
 2. W środę po Mszy wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Przez ręce Matki Bożej polecajmy Bogu nasze intencje. Od tej środy Nowennę będzie odmawiana przed obrazem MB w bocznej kaplicy.
 3. [Powstańmy] W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:
 • Wojciecha Szlagiewicza

Prośmy dla niego o dar Miłosierdzia Bożego: Wieczne odpoczywanie…

Back to top