Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie – 08.05.2022 r.

  1. Niedziela Wielkanocna

Z kalendarza liturgicznego:

– Jutro Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Prośmy Pana, by młodzi ludzie nie bali się odpowiedzieć na głos w sercu wzywający ich do pójścia za Nim.

– Jutro przypada także liturgiczna uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – głównego patrona Polski i naszej archidiecezji; swoje imieniny obchodzi kard. Stanisław Dziwisz. Otoczmy go naszą modlitewną pamięcią

– Piątek – wspomnienie NMP z Fatimy;

– Sobota – święto św. Macieja, apostoła;

  1. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii w następną niedzielę o godzinie 00. Zaś rocznica dla dzieci, które w zeszłym roku po raz pierwszy przyjęły Jezusa do swojego serca będzie w tym dniu podczas Eucharystii o godzinie 9.30. Aby umożliwić dzieciom i rodzinom owocny udział w tych wydarzeniach, zapraszamy parafian do wybrania innych godzin mszy świętej. Przypominamy również, że nie będzie w następną niedzielę mszy o godzinie 13.00.
  2. Wszystkich zainteresowanych mężczyzn zapraszamy na spotkanie Grupy Mężczyzn Świętego Józefa w poniedziałek o 18.30 do sali refektarza przy ul. Bandurskiego 12.
  3. Zapraszamy na spotkanie WBC we wtorek o godzinie 18.30 do sali refektarza. Tematem spotkania będzie refleksja na temat: „Wolność czy przeznaczenie”.
  4. Przy wyjściu z kościoła są do zabrania książeczki mówiące o wartości i pięknie Eucharystii.
  5. Nabożeństwa Majowe są w naszym kościele każdego dnia o godzinie 17.30. Zapraszamy serdecznie do udziału w nich całe rodziny.
  6. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:
  • Stanisławę Ostańską

Prośmy dla niej o dar Miłosierdzia Bożego: Wieczne odpoczywanie…

Back to top