Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia parafialne – 23 Niedziela Zwykła

23. Niedziela Zwykła
Ogłoszenia duszpasterskie – 04.09.2022 r.
Z Kalendarza Liturgicznego:
Czwartek – święto narodzenia Najświętszej Maryi Panny
1. Wydział Duszpasterstwa Rodzin serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XXX Jubileuszowej Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w następną niedzielę, 11 września 2022 r. w godzinach od 9.00 do 16.00. Więcej informacji w gablotce.
2. Fundacja Towarzyszenia Rodzinie świadczy bezpłatną specjalistyczną pomoc małżeństwom i rodzinom. Zakres tej pomocy dostępny w gablotce oraz na stronie internetowej Fundacji.
3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Informujemy również, że od tego numeru tygodnik Niedziela zostaje poszerzony o nową zawartość i będzie kosztować 10 zł.
4. W zeszłym tygodniu na pomoc dla misji w Peru zostało zebrane 10885 zł i 100 dolarów. Za wszystkie ofiary i postawę Waszego zaangażowania i wsparcia składamy serdeczne Bóg zapłać.
5. Kancelaria parafialna w nowym roku szkolnym będzie otwarta popołudniu w poniedziałki i środy od 16.30 do 17.30 oraz w piątki i soboty od 8.30 do 9.30.
6. Zmianka tajemnic różańcowych dziś po mszy świętej wieczornej.
7. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:
Krystynę Feliksik
Józefa Kaperę
Stanisławę Jamróz
Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu w naszej modlitwie: Wieczne odpoczywanie…

Back to top