Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia parafialne – 25 Niedziela Zwykła

25. Niedziela Zwykła
Ogłoszenia duszpasterskie – 18.09.2021 r.
Z Kalendarza Liturgicznego:
Wtorek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Teagon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
Środa – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, patrona naszego księdza proboszcza. Z tej okazji życzymy mu wielu łask Bożych, opieki Maryi i wszelkiego dobra na każdy dzień. Msza święta w jego intencji zostanie odprawiona w następną niedzielę o 11.00. Zapraszamy do otoczenia go Waszą modlitwą.
Piątek – wspomnienie świętego o. Pio z Pietrelciny
1. Zapraszamy wszystkich seniorów na spotkanie pt. „Seniorze nie daj się oszukać” w następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 8.00 (około 8.50) do sali przy ul. Bandurskiego 12. Zostaną na nim omówione zagadnienia przestępstw na tzw. legendę tzn. na członka rodziny, policjanta, urzędnika, pracownika banku, personel medyczny itp. Spotkanie ma na celu przekazanie podstawowych informacji potrzebnych do tego, by nie dać się oszukać grupie przestępczej. Poprowadzi je dla nas pani sierżant Nela Pawlak z Komisariatu II Policji w Krakowie.
2. Zapraszamy rodziny wraz z dziećmi na próbę naszej scholi w niedzielę na godzinę 10.00 do sali przy ul. Bandurskiego 12. Zapraszamy również na integracyjny wyjazd scholi i ministrantów na Śnieżnicę w sobotę 24.09. Koszt 20 zł od rodziny. Zbiórka na placu przed kościołem o 8.45. Zapisy w zakrystii do końca dzisiejszego dnia. Szczegóły na ogłoszeniu w gablotce.
3. W czwartek spotkanie organizacyjne młodzieży z klas 7 i 8 w ramach przygotowania do bierzmowania. Zapraszamy młodzież wraz z rodzicami na mszę świętą o 18.00 i po niej na spotkanie organizacyjne w naszej świątyni.
4. Dziękujemy za ofiary złożone na pomoc misjom na Ukrainie. Zebraliśmy 13 790 zł. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
5. [Powstańmy] Z naszej wspólnoty w tym tygodniu pożegnaliśmy zmarłych:
Marię Ślusarek
Aleksandrę Calikowską
Mariana Kowalskiego
Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczne odpoczywanie…

Back to top