Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

2 Niedziela Zwykła – Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – 15.01.2022 r.

II Niedziela Zwykła „A”

 

 

Z kalendarza liturgicznego:

Od 18. do 25. stycznia będziemy przeżywać Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

wtorek – wspomnienie św. Antoniego, opata

czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

sobota – wspomnienie świętej Agnieszki, dziewicy i męczennicy;

  1. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek po mszy świętej wieczornej do sali przy ul. Bandurskiego 12.
  2. W sobotę i nadchodzącą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy w tych dniach o modlitwie za nich i życzliwości z naszej strony.
  3. W związku z pytaniami dotyczącymi Wizyty Duszpasterskiej pragniemy poinformować, że z każdym, kto zgłosił chęć spotkania kapłani kontaktują się indywidualnie ustalając wizytę na najbliższe dni. Jeśli więc mimo zgłoszenia, nie otrzymaliście Państwo żadnej informacji z naszej strony, prosimy o cierpliwość.
  4. Ze względu na czas Wizyty Duszpasterskiej ze sprawami kancelaryjnymi prosimy zgłaszać się do zakrystii po mszach świętych.

Z przykrością pragniemy poinformować, że ksiądz Marek Pitala w najbliższych dniach podejmie posługę wikarego w parafii św. Mikołaja w Liszkach. Decyzja księdza Arcybiskupa jest podyktowana brakami kadrowymi oraz potrzebami duszpasterskimi naszej Archidiecezji. Takie śródroczne zmiany, choć rzadkie, są potrzebą chwili. Parafię w Liszkach, ze względów zdrowotnych, opuścił jedyny wikary.

Księdzu Markowi za jego niemal pięcioletnią posługę z serca dziękujemy. Mszę świętą dziękczynną w jego intencji połączoną z pożegnaniem odprawimy w następną niedzielę (22.01.) o godzinie 11.00.

 

Back to top