Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia Parafialne – Boże Narodzenie

Uroczystość Bożego Narodzenia – 25.12.2023  r.

Z kalendarza liturgicznego:

Jutro – Święto św. Szczepana pierwszego męczennika

Po Świętach 27.12. rozpoczynamy tradycyjnie czas Wizyty Duszpasterskiej. O terminie planowanej „Kolędy” kapłan poinformuje telefonicznie zgodnie z danymi zamieszczonymi na formularzach zgłoszeniowych.Jeśli ktoś z Państwa chciałby jeszcze zgłosić chęć spotkania, prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stojaku przy wyjściu głównym i dostarczenie go niezwłocznie do zakrystii lub zgłoszenie na naszej stronie internetowej: www.oficerskie.info.

Ze względu na odmienny od tradycyjnego charakter „Kolędy” pragniemy omodlić w naszej świątyni wasze rodziny i wszystkie wasze sprawy ofiarując w tej intencji msze święte. Zapraszamy na tę modlitwę zgodnie z harmonogramem rejonów zamieszczonym na tablicy ogłoszeń, a także na stronie internetowej naszej parafii. Msze te będą odprawiane od wtorku 02.01. do czwartku 04.01. o godzinie 18.00. Po tej mszy zapraszamy wszystkich uczestniczących w niej na kolędowanie i poczęstunek do Sali Widowiskowej. Będzie to okazja do wspólnego świętowania i przeżywania radości Narodzenia Pańskiego.

Składka zebrana podczas tych mszy świętych przeznaczona będzie m.in. na wsparcie ośrodków dla księży chorych, Uniwersytet im. Jana Pawła II w Krakowie oraz fundusz misyjny. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi zamieszkałego przez Was rejonu.

 

Życzenia:

Życzymy Wam, by blask Betlejemskiej Nocy zajaśniał w Waszych sercach i w Waszych domach. Jezus, który przychodzi do nas na ziemię, niech obdarza Was swoją miłością i pokojem, niech przynosi nadzieję, na lepsze, normalne jutro. Niech wdzięczność za to, co daje nam Bóg, towarzyszy Wam w codziennym życiu i wspiera w podążaniu ku Niebu. Życzymy Wam Bożej opieki i wszelkiego dobra na każdy dzień.

Back to top