Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia Parafialne – Niedziela Chrystusa Króla

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
Ogłoszenia duszpasterskie – 26.11.2023 r.
Z Kalendarza Liturgicznego:
Dziś przeżywamy niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata. Podziękujmy Panu za Jego obecność i panowanie.
Czwartek– święto św. Andrzeja apostoła
W następną niedzielę rozpoczynamy Adwent. Zastanówmy się nad pozytywnymi postanowieniami na ten szczególny czas oraz postarajmy się o obecność na Roratach.
1. Przez wszystkie niedziele listopada o godz. 17.30 Różaniec za zmarłych, szczególnie tych, których imiona wypisaliście w wypominkach jednorazowych.
2. Do najbliższego piątku włącznie tj 01.12. zapraszamy do udziału w mszach świętych gregoriańskich o godzinie 7.00. Zachęcamy do przyjmowania podczas nich Komunii świętej, która dopełnia owoce odprawianej Eucharystii.
3. Zapraszamy na spotkanie WBC nt. „Jesteśmy potomkami Abrahama” we wtorek po mszy świętej wieczornej w sali przy ul. Bandurskiego 12.
4. Nasza pani organistka zaprasza na próbę chóru w najbliższą środę do sali przy ul. Bandurskiego 12. Próba dla głosów żeńskich o 19.15; dla wszystkich o 20.00.
5. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca:
W piątek zachęcamy do spowiedzi i uczestnictwa we Mszy świętej Wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Spowiedź w tym dniu od 7.30 do 8.30 a po południu od 16.30 do 18.30. Msze święte odprawiamy o 7.00, 8.00, 15.00, oraz o 18.00.
W sobotę zapraszamy o 7.45 na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP, o 8.00 na Eucharystię w intencji naszej Parafii a po niej na adorację, która będzie trwała do godz. 9.30.
6. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w piątek i sobotę w godzinach przedpołudniowych.
7. W następną niedzielę po mszach świętych odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych. W tym roku zebrane przy tej okazji pieniądze zostaną przekazane na wsparcie Depeesów Centrum, Wadowice i Łyszkowice.
8. Od tego poniedziałku można w naszym pasażu nabyć opłatki i świece wigilijne, a w następną niedzielę nasz Caritas będzie je rozprowadzał po każdej mszy.
9. Żywność i chemię dla potrzebujących można składać do koszy w naszym pasażu, a od przyszłej niedzieli także w naszym kościele.
10. [Powstańmy] Z naszej wspólnoty w tym tygodniu pożegnaliśmy zmarłą:
Irenę Bahrynowską-Kowalską
Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu w naszej modlitwie: Wieczne odpoczywanie…

Back to top