Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogłoszenia parafialne – Wniebowstąpienie Pańskie

Ogłoszenia duszpasterskie – 21.05.2023 r.

Wniebowstąpienie A

Wtorek – wspomnienie św. Rity

Środa – wspomnienie NMP Wspomożenia Wiernych

Piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera

  1. Dzisiaj uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii o godzinie 00. Zaś rocznica dla dzieci, które w zeszłym roku po raz pierwszy przyjęły Jezusa do swojego serca podczas Eucharystii o godzinie 9.30. Aby umożliwić dzieciom i rodzinom owocny udział w tych wydarzeniach, zapraszamy parafian do wybrania innych godzin mszy świętych.
  2. Biały Tydzień nasze dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami będą rozpoczynać codziennie o 17.30 nabożeństwem majowym i udziałem we mszy świętej.
  3. Spotkanie grupy mężczyzn św. Józefa w poniedziałek o 18:30 na Bandurskiego 12.
  4. Przypominamy, że nabożeństwa Majowe odprawiamy codziennie o godzinie 17.30. Zapraszamy serdecznie do udziału w nich całe rodziny.
  5. Zapraszamy na spotkanie WBC. Tematem spotkania będzie refleksja na temat: „Gniew – destrukcja czy normalność”. Spotkanie rozpocznie się konferencją podsumowującą we wtorek o 18.30 w naszej świątyni, a następnie przejdziemy do Sali przy ul. Bandurskiego 12.
  6. Wszystkich, którzy chcą przygotować swoje serca na głębsze przeżycie tajemnicy zesłania Ducha Świętego serdecznie zapraszamy na wieczorne czuwanie w piątek. Rozpocznie się ono o 18.00 mszą świętą, a następnie od 18.45 będziemy uczestniczyć w wieczorze chwały. Szczegóły spotkania na plakatach.
  7. Siostry w zeszłą niedzielę na rzecz misji na Madagaskarze zebrały 8859,10 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:

Elżbietę Blatkiewicz

Barbarę Olasińską

Prośmy dla nich o dar Miłosierdzia Bożego: Wieczne odpoczywanie…

Back to top